JESTEŚMY SZKOŁĄ Z KLASĄ!!!

Aktualności

14 października 2020 09:18 | Aktualności

Dzień Komisji Edukacji Narodowej 2020

Dzień Edukacji Narodowej to polskie święto oświaty i szkolnictwa wyższego ustanowione 27 kwietnia 1792 r. Upamiętnia rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej, która została utworzona z inicjatywy króla Stanisława Augusta Poniatowskiego. Powszechnie dzień ten nazywany jest Dniem Nauczyciela.

W tym roku ze względu na okoliczności dzień ten wyglądał zupełnie inaczej. Nie mogliśmy wspólnie świętować - nie było uroczystej akademii, podczas której uczniowie mogliby zaprezentować swoje umiejętności wokalne i aktorskie. Mimo tego uczniowie nie zapomnieli o życzeniach dla swoich nauczycieli i pracowników szkoły. Miłym akcentem były własnoręcznie wykonane i wręczone przez Samorząd Uczniowski upominki oraz życzenia przekazane przez zarząd Rady Rodziców w osobie Pana Marka Gali.

 Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku nauczycieli i pracowników obsługi od Pani Dyrektor. Doceniając i podkreślając swoją  wdzięczność za codzienny trud, poświęcenie, czujność i  troskę o dobro wychowanków, wręczyła Nagrody Dyrektora wyróżnionym pracownikom szkoły.

 Raz jeszcze wszystkim Pracownikom naszej szkoły życzymy dużo zdrowia, uśmiechu na co dzień, satysfakcji z pracy i spełnienia marzeń. Życzymy także pogody ducha i radości z życia.

Przeczytano: 107 razy. Wydrukuj|Do góry

Dzień Komisji Edukacji Narodowej 2020`

BohaterON