JESTEŚMY SZKOŁĄ Z KLASĄ!!!

Aktualności

06 listopada 2020 09:12 | Aktualności

Drodzy Rodzice i Uczniowie!

Drodzy Rodzice i Uczniowie!

 Od poniedziałku, 9 listopada br. decyzją Premiera RP, klasy I-III przechodzą na nauczanie zdalne. Zawieszenie zajęć stacjonarnych dla uczniów klas I-VIII szkoły podstawowej będzie trwać do 29 listopada 2020r. Przedszkole pracuje stacjonarnie, zgodnie z planem.

Do zdalnego nauczania i prowadzenia lekcji AUDIO-VIDEO stosujemy platformę Teams wg obowiązującego planu zajęć, gdzie lekcja trwać będzie 30 min.

 W celu zróżnicowania form pracy z uczniami nauczyciele będą pracować w sposób asynchroniczny (nauczyciel udostępnia materiały, a uczniowie wykonują zadania w czasie odroczonym). Udostępnianie materiałów i ich zwrot będzie odbywać się za pośrednictwem  platformy Teams, lub poczty elektronicznej, lub aplikacji Messenger (formę ustala nauczyciel) .

 Zgodnie z rekomendacją MEN dla uczniów, którzy ze względu na niepełnosprawność lub np. warunki domowe nie będą mogli uczyć się zdalnie w domu, istnieje możliwość udziału we wszystkich lekcjach zdalnie na terenie szkoły.

Od poniedziałku, 9 listopada br. szkoła będzie  miała obowiązek zapewnienia funkcjonowania świetlicy szkolnej dla uczniów, których rodzice są bezpośrednio zaangażowani w walkę z pandemią COVID-19.

Bardzo proszę o zgłaszanie dzieci, które będą potrzebowały takiej  opieki w świetlicy szkolnej  do 6 listopada 2020r. telefonicznie -nr tel. 446817117 w godz. od 8.00 do 13.00.

  

                                                              Dyrektor

                              Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Gorzędowie

                                                          Barbara Jędrzejek

Przeczytano: 72 razy. Wydrukuj|Do góry

BohaterON